| andreia234 a întrebat:

.As vrea sa imi fac o pagina pe facebook si nu stiu ce nume sa ii pun va rog cat mai mult nume. FUNDAhappy(Scuze pentru categorie, dar este cea mai populata si eu am nevoie cat mai repede de nume)

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle18 a răspuns:

Dreamers world,Feelings,Made by me,Aglomeratie de ganduri,Special words,Colectie de sentimente, Your paradise, Intre vis si realitate, Glamorous, etc happy
Sa-mi spui pe care l-ai ales ^_^
Fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| alinathebest a răspuns:

Numele tau... sau daca nu vrei sa ai numele tau puneti si u unul, de ex :alina maria