| LorinToma a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum as putea sa-mi fac pagina de facebook mai populata? big grin

Răspuns Câştigător
| SimonaGabriela a răspuns:

1. Poze profesionale;
2. Da like-uri tuturor;
3. Da cat mai multe comentarii;
4. Daca este vorba de pagina gen de artist/vedeta o poti promova daca platesti;
5. Intra in grupuri de genul "Like 4 like", "Comm 4 comm", etc. laughing

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bagă bani în ea.

| einenebun23 a răspuns:

Sincer e greu sa ti-o faci mai populata daca nu platesti ca sa iti faca reclama.

| paulpetrolistu a răspuns:

Inviti prieteni care si ei, la randul lor invita prieteni si tot asa! e doar o chestiune de timp

| Claudiu_George_1996 a răspuns:

Iti inviti toti prieteni