| shadow23 a întrebat:

As vrea sa imi povestiti cea mai stresanta zi din viata voastra! FUnda! cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Cherisheverything a răspuns:

Hey!

Pai sa incepem. Era o vineri parca. Trebuia sa plec la meditatii la 7. 15. UHmm abia m-am trezit si am observat ca nu am apa la baie. Dupa care am zis that's it si am mers sa ma imbrac M'am imbracat cu bluza pe dos, si invers fara sa imi dau seama. NU imi gaseam cartile de scoala + meditatie => am intarziat nasol. dupa ce am iesit de pe usa era sa raman in lift. Am plecat fara bani de acasa si am murit de foame toata ziua laughing. Am cazut pe jumate intr'o baltoaca. Era sa raman in lift a doua oara la profa de meditatii acasa. Am intarziat la scoala, am ramas pe afara o ora love strucklove struck Am luat un 6 la scoala rolling on the floor. Si in sfarsit la 7 seara am ajuns acasa. Zi oribila. Era vineri 13 app rolling on the floor

Deeeeeci a fost nasol dar cand ma gandesc e funny cate se intamplau laughing

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai stresantă dar și dureroasă a fost ziua când a murit mama mea, acum nouă luni și jumătate.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

In ziua aia de martie, cand intr-o singura zi, adica 12 ore, am petrecut clasicele 6 ore la scoala, 2 ore la pregatire la matematica, o prezentare la chimie de 3 ore a unui proiect si o ora pierduta pentru ca m-am ratacit printr-un cartier si nu mai stiam pe unde sa ies. Dupa ce am iesit, mi-am dat seama ca aveam Google Maps activatoh go on

| xAndro a răspuns:

In ziua cand trebuia sa dau corigenta cu o profesoara care ma uraste si care a inebunit dupa moartea fiului ei!