| shadow23 a întrebat:

As vrea sa imi povestiti cea mai stresanta zi din viata voastra! Funda! as vrea cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

sad
pai
m-am trz si trebuia sa fac niste curatenie, treaba etc
trebuia sa plec in oras cu prietena mea si am plecat
tata nu a fost de acord si ma sunau intruna
cand am ajuns a inceput sa tipe nu ma mai lasat afara seara/. m-am certat cu prietenul, cu tata. prietena mea s-a suparat pe mine ca am stat prea putin in oras
mama s-a suparat pe mine ca nu facusem ceva toata lumea era suparata pe mne...pe deasupra imi si venise... cea mai naspa ziix(crying

a ta?

da-mi un msj privat

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inainte lucrasem ca sofer pe TIR acum 3 luni, din fericire am alt job si aveam un sofer care conducea cu mine cand eu trebuia sa dorm el conducea si viceversa ma enerva cum sforaia si era cam bulangiu acum lucrez in aceeasi meserie dar sunt mai linistit ca scapasem de el

| StopTheWar a răspuns:

Hmmm.Cand am avut examenul la matematica:-J.Auoaleeeu.Am crezut ca mor.laughing

| valycraciun_7669 a răspuns:

Am mers la lucru si de la ora 8 pana la ora 8 seara cand am terminat am stat intr-un stres maxim seful a stat numai langa noi nu puteam sa fac nici o miscare am urat ziua accea