| ILoOveYoux3 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti cum pot sterge o pagiina de pe pe FaceBook, nu contul de FaceBook ci pagina care se poate face : ].

1 răspuns:
| wolfie182 a răspuns:

Foarte uşor! Deci intri pe pagină, apoi în partea dreaptă, sus este butonul " Editează pagina " apeşi pe el, şi apoi îţi arata numele paginii şii alte chestii, tu te uiţi în josul paginii unde scrie " Şterge Pagină: Şterge (cum se numeste pagina ta) " si tu dai click pe "Şterge...". Cam atât :d Sper că te'am ajutat :d :*

Fundiţa? happy