| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incep direct... imi place de un bait, il privesc tot timpul pe holurile liceului, dar nu stiu cum sa i spun ca il plac....help

1 răspuns:
| OXxana a răspuns:

Pai inainte de ai spune ca il placi intereseaza-te daca si el te place pentru ca daca nu e regiproc nu cred ca ar mai trebui sa il privesti atat intra intr-o conversatie cu el si vezi cum se comporta incearca sa nu mai fie nimeni cu voi care sa se bage in discutie daca tisepare reactia lui pozitiva cerei nr de tel sau alceva si comunica acolo cu el sau intalnitiva undeva FUNDA