| alexanelly a întrebat:

as vrea sa intreb daca stiti o agentie serioasa de modeling, de preferabil din judetul buzau sau una unde iti poti depune CV si dupa aceea sa fii chemat la casting. M-ar interesa mai multe despre acest subiect sau acele concursuri reala e miss, nu fictive dupa net :d mersi:*:*

1 răspuns:
| Thefire a răspuns:

MRA Models Agency este in Bucuresti si este cea mai buna! Cu aceasta firma lucreaza chiar si Catalin Botezatu. Se organizeaza multe concursuri in cazul acestei academii de modeling de fapt. Daca vrei sa inveti absolut tot despre modelling, aici trebuie sa mergi pentru ca vei invata tot de la A la Z. Funda?