| koby a întrebat:

Cum decurge un casting la o agentie de modeling? In ce consta acest casting?

2 răspunsuri:
| fairytale a răspuns:

Din cate stiu treci prin mai multe probe.Prima oara cand te cheama doar vb cu ei. Dupa daca treci te mai cheama odata la alta proba unde te va pune sa mergi, sa reciti ca sa vada daca ai dictie, iti va lua masurile, si iti vor mai pune intrebari. Daca treci si te-au ales iti vo spune mai departe ce trebuie sa faci si din cate stiu trebuie sa dai niste bani. A si atunci prima oara cand te duci la casting va trebui sa dai bani din cate stiu, pentru taza de inscriere. Acum nu stiu sg daca in toate partile la toate agentiile este la fel eu iti spun din ce stiu pe unde au fost prieteni de ai mei sper sa te fi ajutat.

| Chuppaorange a răspuns (pentru fairytale):

Agentiile serioase nu cer bani