| prettygirl0016 a întrebat:

Buna. As vrea sa lucrez pe timpul vacantei de vara in Spania. Stie cineva oferte? (cu tot cu datele de contact ale ofertantilor). Mentionez ca am 18 ani.

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Esti din Romania si vrei sa lucrezi in afara? Sa pleci singura? Mai bine nu.Sunt multe job-uri false si ajungi la vreun peste.mai bine ramai in tara. daca vrei neaparat sa pleci sa lucrezi pleaca cu o persoana de incredere de preferat barbat, sa te apere.