| Lavinia20 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu cevabig grin Vreau un program unde as ma inregistrez in timp ce cant... dar sa se auda si melodia. si a svrea sa se si salveze in calculator.
Nu imi spuneti d ekaraoke party pentru. ca deja il folosesc dar nu pot salva in calculatorsad deci vreau ceva sa pun melodia(negativul) si cand eu cant sa se auda si vocea mea si melodia! Sper ca a-ti inteles:d
Pls help me:d funda:X

1 răspuns:
| Elle_1658 a răspuns:

Pai cauta negativul pe youtube si filmeaza`te cum canti cu camera video apoi scoti CD `ul din camera si il bagi in calculator(CD trebuie sa fie terminat ca daca nu e calculatorul nu il citeste)