| Vendrina a întrebat:

As vrea sa ma apuc de scris pe wattpad. Am nevoie de o idee despre ce sa fie, va rog. Sectiunea umor. Sa nu ma plictisesc dupa 3 luni de cartea respectiva. Sa fie si amuzant. Eu am ramas fara imaginatie.

1 răspuns:
| Khalesionfleek a răspuns:

Ahh...vremurile cand am postat pe wattpad, si dupa aia cineva mi-a raporat contul, si s-a dus totul pe apa sambetei.

La sectiunea umor prine bine glume, pot fi glume aiurite spuse de colegi, am gasit odata o carte dinaia, povestiri cu ceva gafe pe care le-ati facut pe la profesori.

Pot fi mici ''parodii''(glume) despre anumite filme mai populare gen Harry Potter, Twilight, Hunger Games sau chiar seriale cu vampiri, Game of Thrones ...bla blaa

Si daca te plictisesti, termini cartea si te apuci de alta, acum nu ai sa stai 3 ai la o carte...