| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de titluri pentru o poveste in wattpad... Ma apuc de una si nu stiu ce sa pun la titlu. Ceva despre iubire daca stiti. Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| iamprettybored a răspuns:

Pai uite care e faza. O poveste pe wattpad e ca o carte. Nu poti asa, e cu iubire, baga acolo un titlu cu iubire. Fiecare poveste de dragoste e unica si are nevoie de un titlu potrivit pentru ea. Deci, daca ne-ai oferi cateva detalii despre carte, ne-ar ajuta pentru a-ti oferi un titlu mai potrivit. Insa uite aici cateva titluri :
- Dragoste in doi
- In love with you
- Your beatiful feelings
- Love doesn't go away
- Fall in love
- Iubirea ramane iubire
- Iubire interzisa [ daca in pov. ta e interzisa ]
- Dragostea nu dispare niciodata
- Dragoste la prima vedere
- Indragostiti
- Love hurts?
- Iubirea doare?
- Is it true love?
- Can you feel it?
- Doua inimi, un singur sentiment.
Acum, vezi si tu daca se potriveste vreunul, in functie de caz.
Funda? ☻

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Trebuie ca titlul poveştii să aibă legătură cu povestea în sine.

| iamprettybored a răspuns:

Mersi de fundă :*
Apropo, cum se numește povestea ta pe wattpad? Și eu am cont, dacă vrei mai vorbim : www.wattpad.com/user/cyanus__