| RockLover94 a întrebat:

BunahappyAs vrea sa ma transfer din liceul Alexandru Ioan Cuza din Bucuresti, din clasa Mate info-Intensiv engleza in liceul Iulia Hasdeu, la clasa de uman Filologie-Bilingv engleza...As vrea si eu niste detalii despre aceasta clasa, daca mai sunt locuri, daca trebuie sa dau vreun examen ca sa intru, etc...MultumeschappyFundita:X

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Da dupa cum stiu se bazeaza pe limbi strainehappysi nu te poti muta de la mate info la bilingv intensiv Nu te poti muta de la un profil la altu numa la o scola la alta