| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi fac o pagina de facebook. Dar nu stiu ce nume sa-i pun. As vrea ceva cu "D-şoara..." Idei?

4 răspunsuri:
| DeutzaMika a răspuns:

D-şoara care ti-a sucit mintile?
D-şoara care te iubeste?
D-şoara TA
D-şoara nebuna dupa tine
funda?

| TatSergiu a răspuns:

D-soara rasfatata

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Daca vrei sa te considere lumea cocalara puneti.........La facebook iti pui numele si prenumele tau nu alte porcarii!

| Iuliana186 a răspuns (pentru Codolan_Razvy_1991):

Nu la facebook-ul meu. Caci la profilul meu, am numele si prenumele. Eu ziceam ca vreau sa-mi fac o pagina ( din aia de dat like, mai pe romaneste laughing)) ) si nu stiu ce nume sa-mi pun la ea.