| AlexiaB a întrebat:

Buna!
As vrea sa`mi fac un id`u nou dar nu am nici o idee.
Ma numesc Alexandra si mi se spune Robotsica, Ale, Alexia, Alli sau Sophie.
Multumesc!:*
Funda si Vot pentru cele mai bune idei!:*

6 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Alexxia.ale

ale.xxandra

ale.xan.dra

| BadCliché a răspuns:

Intri pe messenger normal insa nu te conecta pe id. O sa iti apara acolo sa iti pui Yahoo! ID si parola si mai jos iti apare o chestie pe care scrie "Get a new Yahoo! ID...". Apesi pe ala si o sa ti se deschida o pagina unde o sa trebuiasca sa completezi datele tale[ca sa iti mearga pune ca ai 20 de ani]. Dupa ce completezi, o sa iti apara ca contul sa activat si id e valabil. Bafta :*

| partygirlcool a răspuns:

Lexa si data in care te-ai nascut sau Lexa.Robotsica,Lexa_Alexia,Alli_Ale

| ILoveSteveBurnside a răspuns:

RobotsicaAlli si o poza fain cu tine. pa

| AlexiaB explică:

M`ati lamuritoh go on.
M`ai ales OanaGreen.
Stiam si eu cum sa`mi fac id`u dar nu stiu ce id`u sa`mi fac...oh go on

| adelyna345 a răspuns:

Alexya_ally...