| PapushaDeCristaL a întrebat:

acum cateva zile am vrut sa-mi schimb numele de mesenger si am dat la My Contact details si mi l-am schimbat dar in lista prietenilor imi apare numele cel vechi doar la mine in lista imi apare cel nou...as vrea sa stiu cum pot sa fac sa-mi schimb numele si sa apara la toata lumea noul nume?

4 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Asa si trebuie. Ai nevoie sa ti`l ceara ei. Pune`i sa apese CTRL+SHIFT+R SI ACOLO ITI VOR TRIMITE O NOTIFICARE si tu numai daca dai next si ai sa intelegei. Atentie nu`ti vor da toti sunt sigura trimitele un mass[mesaj la tot grupul selectat sper ca stii] cu "CTRL+SHIFT+R va rog pentru nume" si isi vor da seama pun pariu ca unii stiu asta

| Youcandoit a răspuns:

Intreaba si tu pe cineva din lista cum apari la el in lista

| niknip a răspuns:

Cred ca prietenilor tai le apare ceva si trebuie sa dea ad ca sa le apara si lor in lista modificarea; poate nu ti-au dat ad, nu ma pricep asa bine...

| kestor a răspuns:

Foloseste programul asta sa schimbi numele: http://www.2shared.com/file/AAwmeH9q/sandurov11.html