| madalyna a întrebat:

As vrea sa stiu care nume vi se pare mai frumos :Maria sau Madalina? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Bogdana a răspuns:

Dupa parerea mea amandoua sunt frumoase si deosebite in felul si sensul lor...

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Madalina este putin mai tineresc. Dar si Maria este frumos. Ai aici si semnificatia fiecaruia.
http://www.acvaria.com/nume_cu_litera_m.php?p=simboluri

| bebetho a răspuns:

Pentru urechea mea suna mai frumos Madalina. Maria parca e sec.

| ShotYouDown a răspuns:

Mădălina

| Dooolce a răspuns:

Madalina imi place mai mult pentru ca e mai dragut(asa mi se pare mie din punctul meu de vedere)

| Andra111 a răspuns:

Si Madalina e frumos dar si Maria dar nu sunt deosebite...ma rog daca tie iti plac...

| raluca_5052 a răspuns:

Madalina este mai frumos pentru ca asa o cheama pe cea mai buna prietena a mea

| andreea_3595 a răspuns:

Madalina si de la Madalina-Mady:d

| Nimeni_1295 a răspuns:

Dupa parerea mea, Madalina, deoarece mi se pare mai blind.

| annida a răspuns:

Amandoua,insa Maria e un nume sfant.Imi place mai multwinking