| MadalinaMadalinaMadalina a întrebat:

As vrea sa imi fac un vlog in care sa prezin rechzitele mele, ce se afla in geanta mea etc. Dar nu stiu cum sa-l fac. Ce nume as putea sa imi pun? Ma cheama Madalina Maria prescurtarea/porecla Mada. :-) va rog din suflet sa imi ziceti cum inregistrez. Funda maree celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| eXtremeAdy a răspuns:

Uite imi pare rau pentru tine ca te dezamagesc, dar nu e un subiect bun si mai mult de atat e mai bine sa gasesti un alt subiect pentru vlog. In principiu iti trebuie o camera video cat de cat ok si un cont pe youtube, eventual pentru editare foloseste videopad + un cont pe youtube.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

N-are rost sa-ti faci un vlog pentru un singur episod care oricum il fac cam toate fetele. Daca-ti mai vin idei pe parcurs ai putea sa-ti pui M&M (Madalina&Maria)