| mady15delili a întrebat:

As vrea sa stiu ce fel de fete le plac baietilor. Tupeiste sau timide? Si un argument:X:X:X:XFUNDA:*

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cred ca baietilor le plac fetele originale! care sa aiba propriu stil, si sa nu imite pe nimeni.restul cred ca vine de la sine. funda?

| Alice a răspuns:

Buna. depinde de baiat unora le plac tipele mai tupeiste care sa nu puna "botu"; altora cele timidee fiind mai romantice. dar de obicei cel mai bine e sa fii la mijloc deoarece poti avea de castigatwinking

| anonim0015 a răspuns:

Eu cred ca depinde de baiat. Sunt baieti carora le plac fetele timide, iar altora, majoritatea, le plac fetela indraznete...-parerea mea kiss