| kiss2 a întrebat:

Ce fete prefera baietii? cele timide sau cele tupeiste?

5 răspunsuri:
| louis3 a răspuns:

Timide, modeste, sincerehappy

| adriana996 a răspuns:

Asta depinde de firea baiatului, dar de obicei cele tupeiste(dar in limita bunului simt) sunt cele mai placute. Chiar si daca nu esti baiat si esti fata te intelegi mai bine cu cineva mai tupeist si care stie sa faca atmosfera.
Dar cum am mai spus la baieti depinde de el nu neaparat e ea, sunt unii carora le plac la nebunie fetele timide si sunt unii care ar tanji dupa o tupeista in serie. Dar este mult mai bine sa fi undeva la mijloc : intre tupeu si timiditate.

| bumbam a răspuns:

Paii nici sa fie de aia timida careia ii e frica se se uite si la tine dar sa nu fie nici de aia de sare pe toti baietii...trebuie sa fie sociabile, cu simtul umorului, deschise la orice, ingrijite etc intelegi tu:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lololu@ timide sincere intelegatoare educate si nu tupeiste alea gresesc mult si nu'si dau seama crede ca's buricul pamantului cand colo ele sunt pline de gauri lacune mai era una mahalagioaica pe site care spune ca ea are drept sa judece pe altii

| Ana_2406 a răspuns:

Ba pa baieti prefera fete tupeiste dupa cate stiu eu