| ClAuDiTzA_8172 a întrebat:

as vrea sa stiu cum este finalul filmului"Jurnalul diavolului" DACA SE POPATE SI FILMUL(fara intrerupere in timpul filmului)

Răspuns Câştigător
| Satana a răspuns:

Tarfa moare,aia ia inapoi jurnalul,il duce la popa,popa facuse un pact cu diavolul,incearca sa il fure,esueaza,moare. dupa ceva vreme, alti doi adolescenti trec prin cimitir, iar unul dintre ei gaseste jurnalul. sfarsit.

1 răspuns:
| Oanna99 a răspuns:

Ador filmul asta love strucklove struck. L-am vazut acum cateva zile pe primatv