| l0rre a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot afla parola de la un mail. Mi-am uitat parola de la mail, dar idu de la mailu respectiv mi-a fost spart, sau mi-a schimbat-o cineva.Cum as putea sa imi aflu parola?

Răspuns Câştigător
| deejayra a răspuns:

Atunci cand ai facut ID-ul, a trebuit sa iti alegi 2 intrebari si sa raspunzi la ele. Daca iti mai amintesti ce intrebari ai ales si raspunsurile, iti poti recupera parola.

1 răspuns:
| franck2222 a răspuns:

Ai sub casutele de logare, forgat pasword dai clic acolo si ai sa ve zi mai ddeparte