| euSeby911 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se arunca bine la cosul de baschet, adica modalitatea corecta, poate ma ajutati cu niste tutoriale?

Răspuns Câştigător
| FlorinLOveGaga a răspuns:

Singurul tutorial este exersarea zilnica ( asta in cazul daca ai un cos de baschet)si vei vedea rezultate optime in scurt timp! I-ti spun din proprie experienta in 2-3 saptamani sau chiar mai putin o a fi PROFESIONIST!

1 răspuns:
| Dytzu1 a răspuns:

Tu exerseaza... afla singur modurile de aruncare, unghiurile. eu te ajut cu un link dar mai bine exerseaza http://www.youtube.com/watch?v=pz2IGUXP2vI scuze de calitate