| hypothesis a întrebat:

Cum pot inalbi/albi complet un hanorac alb alb din bumbac? As vrea sa-mi spuneti modalitatea corecta de spalare? Mama il spala cu dero dar nu stiu daca esti in regula.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vanish?

| hypothesis explică (pentru NOname):

Lamureste-ma si pe mine, NOname. Pe langa faptul ca vreau sa-l inalbesc ca nou (adica fara galbenituri pe el), mai este o chestie. Are o pata maronie cam de 1 cm patrat (nu stiu de unde, deci nu stiu ce fel de pata e) si nu stiu cum sa o scot. Masina de spalat nu functioneaza momentan si mama l-a spalat de mana, l-a pus cu dero si l-a lasat la inmuiat un timp, a frecat si la pata, dar degeaba. Deci care e cea mai buna solutie ca sa scap si de pata si sa-l spal cum trebuie?

| NOname a răspuns (pentru hypothesis):

Încearcă cu Vanish http://bit.ly/1GC4vnu
Dacă nici cu el n-o rezolvi, îţi rămâne poate doar foarfeca şi aţa (meştereşti ceva artistic peste pete).