| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Buna!
as vrea sa stiu daca Danemarca, Letonia, Estonia, Lituania sunt vecini cu Suedia?
multumesc.

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

Kissy123 e doar o intrebare.
Daca asta e talentul tau sa razi de oameni succes in continuare.
Nu stiu ce ai sa rezolvi cu asta.

| Alexandra_4191 a răspuns:

Norvegia; Finlanda; Marea Baltica, Marea Nordului si stramtoarea Kttegat astia sunt vecinii suediei deci danemarca letonia estonia si lituania nu sunt vecini cu suedia

| Kissy123 a răspuns:

Da sunt vecini ai sa incveti in clasa a 6a sau a 5a si daca ai trecut de clasele astea doar te-am informatlaughing