| mihaela_2142 a întrebat:

As vrea sa stiu daca este cineva de aici care este la facultatea de medicina. As vrea sa imi lasati id-ul vostru pe privat daca se poate. As vrea sa va pun cateva intrebari in legatura cu asta, daca imi acordati putin timp. Mentionez ca sunt clasa a 10-a si chiar imi doresc sa dau la aceasta facultate.Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Buna:)incearca pe http://forum.ssmb.ro/
aici poti intreba...si eu vreau sa dau la medicina, acum trec clasa a 12.
bye

1 răspuns:
| Eduard_8479 a răspuns:

Eu sunt anul I la medicina, daca vrei sa vorbim id-ul meu este edydarkangel, dar cel mai repede o sa iti raspund daca imi trimiti mail pe adresa nastase.eduard@gmail.com