| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu ce foi imi trebuie pentru inscriere la liceu, pentru dosarul acela pe care il duc la liceul la care am fost repartizata ...si cand aflu unde am fost reparizata, de unde aflu.

Fundahappy:X

Răspuns Câştigător
| Byanca15 a răspuns:

Iti trebuie :
1. Cerere de inscriere
2.Copie la buletin sau certificatul tau de nastere(legalizate)
3.Adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala 2012
4.Foaia matricola pentru clasele V-VIII(cu mediile generale)
5.Fisa medicala(de la doctorul tau de familie)
Funda?batting eyelashes