| oBuburuză a întrebat:

as vrea sa stiu si eu de ce tot va ambalati cand cineva cere niste manele... raised eyebrows asta e muzica cu care am crescut daca nu va convine nu ascultati ce asa mare branza?

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Probail nu le place genu acela de muzica.Sau ca sunt compuse de romi si nu ii suporta!happy

| oBuburuză explică (pentru Grimmjow69):

Pai si pe ce-i care asculta manele de ce dracu ii critica?;-?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru oBuburuză):

Asata nu stiu, probabil muzica populara.laughing)

| Alastaiiiir a răspuns:

Deoarece nu le place. Nu am nici o problema cu cei la care le place acest gen de muzica, fiecare asculta ceea ce ii place.Pot sa spun ca cei care canta manele au voce frumoasa, dar nu imi place faptul ca ei canta despre dusmani, femei, bani si au femei mai mult dezbracate decat imbracate. Nu judec pe nimeni dupa preferintele muzicale deoarece nici mie nu imi place sa fiu judecata dupa genul meu de muzica (ascult rock hard si pentru asta sunt considerata de unele persoane satanista ).