| Eu4EverX a întrebat:

as vrea sa va intreb daca aveti idee cat costa un bilet la filmul Avatar 3D intr-un mall din oras? aproximativthinking si daca au voie persoanele sub 18 anibig grin?

8 răspunsuri:
| Eu4EverX explică:

Mersi mult tuturor pentru raspunsuri:*

| Deea a răspuns:

Si la mine la fel ca la mariella

| gossipgirlxoxo a răspuns:

20-22 lei vizionare placuta

| Mariella a răspuns:

La mine in oras un bilet a fost 19 lei ( acum o luna, cand am fost eu) si da, au voie persoanele sub 18 ani.

| oky a răspuns:

Pana in 20 de lei si ai voie si daca nu ai 18 ani

| UnicornsAreLove a răspuns:

La mine biletul copiilor sub 18 ani este 15 lei si cel de adult 20 lei dar acum mai e o chestie de unde sunteti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 de lei costa la mine, si da au voie persoanele sub 18 ani, la Avatar. Dar daca este un alt film, un horror, nu au voiesad.

| 3l3na a răspuns:

In iasi costa aproximativ 20 lei si normal ca au voie si copiii sub 18 ani