| Aiiida a întrebat:

as vrea sfaturi de la voi ft.cum sa cuceresc un baiat ff fitsos:X

2 răspunsuri:
| zambethツ a răspuns:

In primul rand trebuie sa sti sa ii dai de inteles ca te intereseaza,sa demonstrezi ca ai intenti serioase,placuta la vorba,naturalalove struckNiciodata nu ii arata unui baiat ca il iubesti"placi".ca iti faci numai tie rau.iar el vede ca esti disperata si nu ii place...la baietii le place sa vada ca suntem indiferente.
Ok.cand te vei intalni cu el daca stai in fata lui si raspunzi doar cu da sau nu va crede ca te plictisesti de moarte in caz ca el iti vorbeste,daca sari pe el de parca ti'ai fi ochit prada,va fugi ca o antilopa speriata:-s sincer.o privire jucausa e enoughtlove struck
Un baiat il seduci fiind tu insuti pentru ca daca te place cu adv te place pentru ce esti.Degeaba il seduci facand altceva mai deosebit.cand il vei avea,nu vei mai putea fi asa decat naturala si poate nu ii va placea:-s
E important sa fii sincera si deschisa cu baiatul pe care vrei sa-l cuceresti,ei zic ca apreciaza cel mai mult o parere obiectivahappy
Se pare ca apare mereu cate un baiat dragut care pune fetele pe jarlove struckinima iti bate nebuneste,iar obrajii ti se inrosesc inexplicabil. Ai vrea sa faci lucrurile sa se miste si nu prea stii cum.Chiar daca-l cunosti,sau nu,cand faci o pasiune pentru cineva,viata ta se poate schimba complet.Iti petreci tot timpul incercand sa fii mereu in preajma lui si nu visezi decat la asta,treci la fapte,girl!Tine-te bine,pentru ca vei mai tot trai astfel de experiente.Baietii pot fi si ei foarte timizi, sa stii.Fa primul pas!Data viitoare cand il mai vezi,pur si simplu,zâmbeste-i.Daca-ti zambeste si el,e cool.Daca nu,inseamna ca nu e baiatul pe care il cautai,deci n-ai pierdut nimic,nu?Daca iti da semne ca il interesezi vorbeste-i!Iti vine sau nu sa crezi,afla ca nu ai nevoie de vreo diploma speciala ca sa poti face putina conversatie.Daca nu vrei sa dispara pasiunea,trebuie sa afli ceva despre el.Actioneza!Totul va merge foarte bine daca va aflati intr-un cerc de prieteni comuni sau la scoala,la o petrecere,nu trebuie decat sa astepti momentul potrivit si sa-i spui ceva.In principiu,poti sa-l intrebi orice,dar fa-o cu zambetul pe buze,pe un ton amical,in felul asta nu se va simti brusc emotionat sau iritat.Si,fara sa prinzi de veste,o sa va intindeti la discutii interminabile,ca niste vechi prieteni.Uneori,noi,fetele, trebuie sa fim mai indraznete.Ideea e sa fii subtila,incearca sa ii atingi bratul de fiecare data cand spune ceva amuzant sau sa-l privesti direct in ochi mai mult decat ar trebui.Nu va mai trece mult pana cand buzele voastre se vor intalni.Nu-ti mai ramane decat sa te relaxezi si sa savurezi imbratisarea.Great!Felicitari! Mai ales daca l-ai cucerit pe cel potrivit.Oricum,pana nu incerci, nu ai cum sa-ti dai seama,nu?Cel mai important lucru este insa ca ai acum suficienta incredere in tine.
Baftaaa si kiss dulcelove struck

| anyia a răspuns:

Pai nu-ti inteleg decizia, dar bafta oricum. Incearca sa-i aflii pasiunile, micile defecte, ceea ce-i place si ceea ce detesta. Fa cunostinta cu prietenii lui si roaga-i sa-ti spuna cat mai multe lucruri despre el. Arata ca-ti pasa, dar cel mai important lucru e sa fii cat se poate de naturala. Nu incerca sa pari ceea ce nu esti si nu vei fi niciodata.