| Unique_5973 a întrebat:

as vrea si eu niste combinatii de haine, cum ar fi:colanti, pantaloni scurti, tricou, su tenisi... dau funda!
P. S.:N-ar strica niste imag!:*

Răspuns Câştigător
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Asa m-am inbracat eu intr-o zii pentru poze big grin.
Ink o compinafie Funny:jampieri colorati(curcubeu), fusta, tricou/maieu/bluza(tot curcubeu)si tenesi mai inalti happy
Sau pentru o zii de iarna mai blanda:cizme, colanti, panataloni scurti, o bluza mai mulata pe corp si peste o bluza din aceias mai lunguta din material mai gros si esarfa happy
Sper ca ti-am dat niste idei bunicele(P. S:Am folosit imaginatia tongue)
Fundita?:*

2 răspunsuri:
| bianka93 a răspuns:

Pai ai putea lua colanti mov pantaloni scurti gri... un tricow alb saw maiew... si nite tenisi simpatiki,. mai colorati si ai mai putea adauga niste accesorii

| pinkLife4me a răspuns:

Pantaloni scurti albi, dress albastru inchis, conversi mai colorati si un tricou mai larg si scurt, sper ca iti place tonguefunda?