| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu niste nume pentru Facebook in care sa fie si Tixy. Vreau sa metionaz ca nu vreau nume gen tonguerintesuca, sau Te iubeste. Multumesc!, Fundaa >; D

Răspuns Câştigător
| Stixx a răspuns:

Tixy valleuu tixy skumpik

3 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Gandeste singura, la DRACU, nici putina inventivitate NU AI?
Pui altii sa gandeasca in locul tau pentru o amarata de funda?
Si asa ca fapt divers, care e intrebarea in ce ai scris tu acolo?
M-am saturat de cererile astea, parca ar fi un FORUM unde fiecare cere ce vrea, ala vrea status ala vrea un nick. APAI ORI CEREM AJUTORUL PENTRU CEVA SERIOS SI AJUTAM ORI FACEM REQUEST CENTER?

| krystyy a răspuns:

Tyxtty!

| Tixy a răspuns:

Stii, am pus o intrebare la care sa primesc raspunsuri. Daca te deranjeaza ataat de mult i-mi cer scuze. Dar nu vad sensul comentariului tau yawn.