| LoveFactory a întrebat:

Vreau sa-mi fac o pagina pe facebook, dar nu am idee ce nume sa-i pun! Ajutorr puppy dog eyes! Fundaa

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde si de ce ai vrea sa contina pagina ta, ce ai vrea sa postezi pe ea, cum ai vrea sa fie, numele nu e o problema dar de ex daca`i pui nume "iubire ca in filme" si tu postezi numai prostii si sa nu aiba legatura cu iubirea degeaba i`ai pus numele asta, gandeste-te la ce ti-ar placea tie cel mai mult happy

| Nu a răspuns:

Contrar parerii tale:
Numele tau e cel mai original lucru pe care il poti scrie.
Inimioare, semne ciudate, fraze in engleza sau "zana zanelor" - nu impresioneaza pe nimeni.