| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu niste seriale frumoase la care sa ma uit. Dar nu vreau o lista luata de pe net. Ceva ce ati vazut voi si v-a placut. Astept pareri. Eu pana acum am vazut Gossip girl si Sex and the city. Astept pareri. Mersi

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

S-ar putea să îţi mai placă The Vampire Diaries şi One Tree Hill.

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Grey's anatomy sau doctor house daca iti plac seriale cu medici(amandoua sunt foarte bune)
Lie to me si Mentalist- seriale psihologice
One tree hill
Gilmore girls
Parenthood
CSI (tooate serile sunt bune )
Disparuti fara urma
Bones
Heroes
lost
nip /tuck
True blood, Vampires diares (amandoua cu vampiri)
Supernatural
Greek
the tudors etc
Pot sa continui lista pana maine laughing)
aaaa...stai Neveste disperate mai ie super tare

| emillie a răspuns:

The secret diary of a call girl love struck.Mie mi-a placut mult, poate il incerci si tuhappy.

| pattyioana a răspuns:

True Blood, te capteaza laughing. se pare ca iti plac serialele cu intrigi, acesta este putin mai diferit, cei din serial fortand sexul la maxim in primul sezon, dar pot spune ca este foarte interesant.winking Sper ca ti-am fost de ajutor:*!