| Ba_Gabytza_1998 a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri de tristete pentru despartire ca sa-i fac in ciuda celui de care mam despartit...:X dau fundawinking

1 răspuns:
| BrunethaThaa a răspuns:

In primul rand nu iti trebuie un status ca sa ii arati ca nu iti mai pasa sau ceva de genul asta! lasa-l pur si simplu in pace. Indiferenta doare mult mai mult decat un status! Si nu trebuie sa-l faci neaparat gelos..pentru ca asta inseamna ca inca ti la el.Iar daca ti la el nu inteleg de ce v-ati despartit! Daca totul s-a terminat intre voi incercati sa nu va mai tot cautati reciproc! Nu uita : Indiferenta doare cel mai mult! Mult succes. Sper sa nu te fi suparat pe mine. ( asta a fos parerea mea ) Tu alegi!