| ladymadda a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri frumoase, scurte despre orice happy. [dar nu cocalare.] multumesc!

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final sad

-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

-Oh all I ever wanted, was to see you smiling

-Stii, nu esti ce`mi doream sa fii.

-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt! love struck

-Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

-I need you here with me. Cause music makes me free.

- I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye! " oh go on

-I love you. But in a different way happy

- Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?; x

- Zambetul ei.Nu il poti uita nici daca vrei. day dreaming

- Pot zambi si fara tine! happy

- E tarziu sa'mi ceri sa fiu cea de ieri! :\

- Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck

-Si tot astept dupa tine, astept sa vezi cat de mult tin la tine love struck

-Your love is for free

- I won't fall out in love >; p

- La la la everyday \:d/

- Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy

-Cand sunt cu tine, totul pare mai bine love struck

-All thing grow with love smug

- Zeci de gesturi, mii de vorbe de sute de ori. Orice ai face, ramai in sufletul meulove struck

-In fine.Ar fi bine sa zambesti doar pentru mine b-)

| FetitaAnonima a răspuns:

Te sarut in vis te sarut in scris te sarut in gand dar pe buze cand?

| zanatecul a răspuns:

Astept dracusorul ascuti sa-si bage coada unde-i fierbe oala si sa ma duca la doi milimetrii deasupra pamantului