| Andreyutza29 a întrebat:

Aș vrea și eu o părere despre Facultatea ASE.Cum este la management sau business? As dori niste pareri de la studenti. Aveti idee care este media de admitere sau daca se da examen pentru a intra? Si..stiti cumva un grup pe Facebook unde pot discuta cu studentii de la ASE/ sau un grup general pentru toate facultatile in care as putea gasi niste pareri?

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

E interesat, dar trebuie sa inveti pe langa ca daca nu o faci degeaba. Economia e o stiinta foarte frumoasa, dar in Romania sunt putini profesori care o inteleg deplin.

ASE-ul este inca o facultate de viitor. Iti recomand sa inveti sa lucrezi cu software-ul foarte mult si sa te focusezi pe statistica.

1 răspuns:
| Zabbyel a răspuns:

Ideile noastre, n`ar trebuir sa mi te intereseze, prea mult.Ci totul pleaca, la cum mi te integrezi tu(e psihic)