| LoveForShania a întrebat:

As vrea si eu sa-mi cumpar un telefon cu touch-screen obligatoriu, cu minim 3 mega, cu USB! Imi puteti spune niste modele? Daca da, si cat costa. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Cel mai bun si super telefon este Samsung star s5230. mi l-am luat si eu acum cateva zile si sunt hiperextramegasuper-multumita de el. e ft bun si are touch-ul bun. ti-l recomand si are si un pret destul de bun. il gasesti la 7 mil. dar si la 3-4 milhappy. succes si sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| CriSSa537 a răspuns:

Am eu un Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro, are camera de 5 MP touchscreen si tastatura Querty.Are sistem de operare Android.Se gaseste la 700 lei

| iulia2002 a răspuns:

Pai un telefon cam de orice model costa cam 400 ron