| TiffanyxSxColor a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce anume va linisteste, va calmeaza atunci cand sunteti nervosi sau suparati?! Pe mine, intr'un fel, ma linistete unele melodii. happy

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu pot plânge atunci fac curat în casă sau ascult muzică.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Pe mine ma linisteste mama. E o insula de calmitate intr-un ocean in furtunabig grin

| mgtow a răspuns:

Aerul rece cand e noapte imi place cum miroase, sau cand ascult radio.

| Libelle a răspuns:

Melodia asta...http://www.youtube.com/watch?v=e6dQ5OhCcls
si mai sunt melodii care ma linistesc.

| HBK a răspuns:

Plimbandu-ma prin parc, cu castile in urechi, ascultand muzica si preocupat sa-mi pun intr-o ordine fireasca gandurile ce ma apasa.

| Blondamea a răspuns:

Da asa e melodiile dar cele instrumentale pe mine cel ma mult ma linisteste dubussy claire de lune

| YOLO3e333 a răspuns:

Respiratia. Daca sti sa respiri corect te calmezi happy

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Nu am incercat inca dar cred ca mergesmug
Pe mine nu stiu cand sunt nervoasa, sunt nervoasa!
Cred ca ma linistes-te prezenta cuiva dragbig grin

| Fifylici a răspuns:

Pai daca pui problema asa eu cand sunt nervoasa ori trebuie sa ma razbun ori daca nu am pe cine trag o portie buna de plans si dupa 5 minute sunt ca noua.

| Twist a răspuns:

Tupacbig grin are niste melodii geniale (pentru mine). si sincer ma linistesc.mai ales changes...mai ales ca acum trec printr'o perioada grea:d pe tine?

| Ğίααα a răspuns:

Si pe minee la fel. love struck

| TiffanyxSxColor explică:

Va rog sa nu va suparati pe mine ca spun asta dar la intrebarea asta nu dau fundita! Pentru ca daca ar fi sa dau le'as alege pe toate!laughing Multumesc pentru intelegere!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă liniștește să scriu. Iau un creion și pun pe foaie tot ce îmi trece prin cap, chiar dacă e vorba de un singur cuvânt pe care îl scriu până când e nevoie să ascut din nou creionul.

| doOry a răspuns:

Eu ma linistesc ascultand muzica, desenand sau plangand...depinde de cat de nervoasa sau suparata sunt... big grin

| Sophia_4632 a răspuns:

Cand sunt nervoasa sau suparata ma linisteste unele melodii si cand desenez