| Twixxtra a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum pot afla cati MB mai am, avand in vedera ca sunt pe abonament si mi-am activat internetul pe mobil, si cand apelez *123# nu imi arata si cati mb mai am?(vodafone)

1 răspuns:
| bicpix a răspuns:

In functie de data la care ai activat abonamentul informatia de la Serviciul Cost Control poate sa nu fie actualizata. Cel mai bine formezi *100# sau mai astepti cateva ore bune. In cazul in care nu se actualizeaza pana diseara, suna la *222 si cere o resetare.