| misa_4722 a întrebat:

Mi-am activat si eu o cartela vodafone. si am primit un sms de la ei ca sa apelez la *100# si setari special pentru mine si sa imi activ gratis internetul pe mobil cu 50MB doar 7 zile. nah asa am facut
dar nu merge.
ce as putea face?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori suni la Relații cu clienții (*222, apel gratuit) ori pe site, www.vodafone.ro
Pa, pa.

| Awesome86 a răspuns:

Dac dupa multe batalii pierdute tot nu merge in ultima instanta scrie pe google setari manuale pentru telefon si cauta tel tau in baza de date ( prima oara pe pagina de net iti vor aparea setari de abonamen... seteaza pentru cartela sim)

| anutzsaa a răspuns:

Ai primit setarile prin sms sa poti sa intri pe internet? trebuie sa le primesti si sa le instalezi apoi poti sa intri unde vrei tu:*:*