| Angelo32 a întrebat:

Buna as vrea si eu un id care sa contina numele angelo va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Angelo_2011 (sau anul nasterii tale); angelo_15 (sau ziua ta de nastere); angelo.angelo; angelowwwangelo; angelo_angelo; angelo_angelino;

| Bellabelutsag a răspuns:

Angel0_frum0sul
Viatsa_tha_angel0
Angel0_Va_da_bataielaughing se vede ca sunt inventate de minelaughing ma rog tias mai scrie dartre sa plec la scoalalaughing

| pisiscumpika a răspuns:

My_name_is_angelo,angelo.badboy(sau goodboy), angelo32(sau ce numar vrei tu), the.best.angelo...etc.

| aLxmy a răspuns:

Angelo.angel fire.angelo... laughing