| bitsyboom111 a întrebat:

Buna as vrea un sims 2, dar sa fie mai de adolescenti, nu de copii de 7 ani. vreau ceva sa contina si scenele alea romantice gen saruturi pasionale etc. va rog sa-mi scrieti doar titlul jocului, multumesc! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Tania_9268 a răspuns:

Aproape la orice sims 2 gasesti scenele acelea. Acuma depinde numai de tine ce vrei poti gasi Sims 2 Pets (adica cu animale) Sims 2 Store, Sims 2 Apartament Life dar cele mai complexe si mai performante( daca ai calculator bun si citeste jocurile pentru care trebuie o f buna placa video) iti sugerez Sims 3.ai detoate acolo. Sper ca ti-am fost de ajutor:* Funda?smug