| TAzOVsKY a întrebat:

Asa ca o probabilitate...cine credeti ca va castiga X factor? 1) Alin Vaduva 2) Andrei Leonte 3) Iulian Vasile

8 răspunsuri:
| BluLăvzIu a răspuns:

Sincer...Alin merita cel mai mult.Dar sa fim putin seriosi si sa ne dam seama ca in ziua de azi majoritatea tinerilor voteaza.Deci Andrei Leonte.Eu tin cu Alin.Si iulian canta frumos, dar e prea...plin de sine, se lauda.Deci ramane:Andrei cam 50%, Alin40%,Iulian%.Dai funda?

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Eu vreau foarte mult sa castige Andrei Leonte(ii preferam pe T&L dar din cauza lui Morar nu mai pot sa- i votez) dar cred ca va castiga Iulian Vasile sau Alin Vaduva.

| OoOlivia a răspuns:

Alin Vaduvahappy

| iugaroxana a răspuns:

Alin Vaduva pentru ca el a fost votat primul de oameni si a primit golden ticket deci lumea il va vota din nou. Dar mie imi place de Andrei Leonte

| SDC a răspuns:

Alin Vaduva

| sweet_1462 a răspuns:

Andrei Leonte e cel mai bun dintre toti, chiar daca nu va castiga el o sa isi faca o cariere muzicala. Oricum el este foarte bun pentru varsta lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Alin Vaduva, dar mi-as dori Andrei Leonte...

| Resiga a răspuns:

Inca de la prima gala votez Alin...si in seara asta voi face la fel