| DoOll a întrebat:

Buna asa sa incep.

Imi place de un baiat ma rog are 16 ani dar eu 12 si lui ii place de mine adica
ne iubim chiar am fost impreuna o perioada scurtaa decii am terminat cu relatia noastra din cauza birfelor ce mergeu prin scoala prietenii imi spunea ca sunt mai mica decit el el inca vrea sa fiba cu mine. Putetii Samii spunetii ce sa fac? il iubesc multt vreau sa fiu cu el dar nu vreau ca totii sa ma birfeasca. putetii samidati niste isorii deavoastrea daca ati trecut prin asa ceva

6 răspunsuri:
| All3xutSsSa a răspuns:

Eu una zic sa fi cu el daca va iubiti si sa nu iti pese ce zic ceilalti.Sa conteza doar faptul ca voi doi va iubitihappypana la urma iubirea nu are varstahappytongue

| Enma a răspuns:

Ai putea sa stai cu el dar nu in vazul lor ca sa evitati conflictele

| Enma a răspuns:

In schimb nu vad ce tear oprii sa stai cu el daca il placi happy stai cu el dar nu va giuguliti de fata cu ceilalti decat cand ieshiti voi doi peafara gasiti un loc al vostru si astia sunteti :X

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nuj ce sa zic, daca el te iubea cu adevarat poate nu ar fi fost de acord sa va despartiti doar pentru ca lumea vorbeste! El daca nu s-a mai combinat cu niciuna dupa ce voi v-ati despartit atunci inseamna ca inca te mai iubeste si asteapta ca tu sa mai cresti un pic. Poate si tu te-ai cam grabit dar daca dragostea dintre voi este adevarata ar trebui sa aveti rabdare el sa te astepte inca un pik.in fine.lumea niciodata nu se va opri din comentari ai vazut ca poate chiar si tu zicy de una ca "mama ce bluza are pe ea"sau "doamneee ce nasol e gagicasu".nu ai fi putut sa ii opresti niky daca ai fi avut aceeasi varsta cu baiatul cu care ai fost.si mie mi s-a intamplat sa aud multe lucruri nasoale despre iubitu' meu,ca se imbraca nasol,ca are anumite vicii, ca fumeaza prea mult, pana la urma nu ii priveste pe ei ce fac eu sau pe cine iubesc.
Bafta in continuare!
funda te rog:-p

| nathalie a răspuns:

Daca va iubiti nu are rost sa plecati urechea la ce zice lumea. daca va iubiti si credeti in iubirea voastra nu-i bagati in seama si continuati-va povestea de dragoste! in plus 4 ani nu e chiar asa o dferenta mare daca el te ibeste si te respecta,pentru ca asta conteaza cel mai mult!
eu zic ca daca va iubiti sa va iubiti si in continuare orice ar zice lumea!
si pana la urma o sa vezi ca daca nu le areti celor care te barfesc ca te doare vor renunta! doar sti ca ei or doar sa faca rau,nu?
asa am patit si eu sa ma barfeasca lumea,sa zica despre mine si prietenul meu chestii oribile,intre noi s-au si bagat unele persoane,dar uite ca daca totul va fi in continuare asa,poate anul viitor ne casatorim...
Va aveti unul pe celalat, va iubiti, de ce sa va despartiti din cauza unor rau voitori?

| kindness a răspuns:

Sti. exista o diferenta intre a iubii si a place. tu pe el in placi, nu il iubesti! asa ti se pare; la o varsta atat de frageda ca a ta nu poti spune ca iubesti un baiuatwinking mai gandeste-te putinwinking pa pa