| Noname1465 a întrebat:

am fost racita timp de o saptamana in care am stat in casa. Fostul meu pr a venit vineri la mine mi-a adus ciocolata si am baut o cafea si dupa aia a inceput sa ma sarute desi nu mai suntem impreuna.Am avut scrisa o compunere care imi erau scrise gandurile si ce a mai ramas din relatia noastra. El a citit-o si a zis ca-i place asa ca ar vrea sa imi scrie si el ceva :"Si eu te iubesc si am asteptat o fata care sa pot povesti orice cu ea nu sa ma povesteasca pe la spate. Vreau sa ne mai "iubim" din cand in cand ca daca nu ne iubim o sa fiu ispitit si o sa te insel si nu vreau lucrul acesta.Totul o sa fie bine. Te iubesc". Sambata a fost din nou la mine iar ne-am sarutat si el ii tot trimite smsuri la o colega :Azi era un sms de el ca l-a intrebat ca ce face iar el i-a raspuns sex si acesta l-a intrebat ca cu cine iar el a spus ca cu ea ar face. Dupa ce ne-am despartit nu am mai vb cu el un timp. L-am intrebat pe el ce is cu acele mesaje care ii le trimite si mi-a zis ca :Am vrut sa te uit pe tine daca tu nu vorbesti cu mine. De ce ii mai trimite ei sms-uri? De ce mai ma contacteaza si pe mine si se apuca de plans si chestii din aleachatterbox?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu e clar?"Se apucă de plâns". Ăsta e teatru ca să te impresioneze pe tine. Colegei tale îi dă mesaje tot pentru a o avea. Să nu faci mare greşeală să te culci cu el.

pa, pa.

| andreea_9470 a răspuns:

Pentru ca e ca majoritatea baietilor. vor doar sex. se intelege si din scrisoara aia, ce ti-o dat-o sau ce-o fi:"Vreau sa ne mai "iubim" din cand in cand ca daca nu ne iubim o sa fiu ispitit si o sa te insel si nu vreau lucrul acesta"... vrajeala. asa ceva nu se scrie intr-o declaratie de dragoste. si dupa aia mai are si tupeu sa spuna TE IUBESC. nu merita sa il mai bagi in seama, nu vrea nimic serios cu tine si dupa ce o sa faca sex cu tine, daca tu vei accepta, o sa te lase. te sfatuiesc sa-l lasi in pace, sa se distreze cu colegele lui si cu cine vrea el.

| DevilLife a răspuns:

Pentru ca e indecis si va vrea pe aman2 iar tu daca pici in plasa lui esti cam toanta scuza-ma ca iti spun.eu una nu m-as complica cu oamenii ca el care te inseala pe fata...

| aliyna a răspuns:

Ca sa se afle in treaba, pentru ca nu stie ce vrea, iar daca tu il accepti, dupa ceea ce a facut, faci o mare greseala, odata ce v-ati despartit ramaneti asa, nu are rost sa reiei relatia cu el.