| RHCP a întrebat:

Buna ziua tpu.mesajul asta o sa fie destul de lung si pun mare pret pe raspunsuri asa ca va rog anticipat fara raspunsuri urate.totul a inceput lin octombrie, ne-am combinat pentru ca ne placeam amandoi foarte mult dar dupa vreo o luna m-am despartit de ea pentru ca am vazut ca relatia noastra nu se dezvolta si ca ea nu pune sentiementele in relatiie..eram trist dar am zis ca mai bine incerc sa gaselsc pe altcineva langa care as putea sa fiu fericit.am gasit... poveste luuunga...eu m-am indragostit de aceea persoana foarte tare si eram pe punctul de a face orice pentru ea iar ea s-a despartit de mine in iauarie.sad timp de 3 luni eram in depresie, prietenii incepeau sa ma ocoleasca ca cica ii faceam si pe ei sa se simta prost.sad. Oricum..in luna martie de ziua femeilor si de martieor am reusit cumva sa incep sa vb cu fosta mea prietena, ea cu care am fost in octombrie...ii dau un nume aleatoriu pentru ca nu vreau sa stiti cu totii mai mult...ii dau numele de. Sofia....si ne-am decis ca sa incepem mai incet relatia nosstra de data asta ca sa ne cunosste, mai bine.am luat-o incet, ea as-a indragostit de mine foarte repede si eu de ea, deja sofia mi-a fost o obsesie..in luna aprilie ne-am combinat.ne iubim foarte mult,ne cunosstem secretele si gandurile, ne ajutam mereu la greu si ne distramhappy. acum vine partea ciudata.ea a fost la mine acasa si eram singuri si nu, nu am facut sex dar ne doream la nevunie sa ne simtiim apriape unu de altu..si asa am inceput sa ne pipaim.eu am fost primul care incet incet i-a pus mana pe sani...era imbracata..nu simteam nevoie sa o dezbrac si sa fac sex, am vrut numai sa ne iubim..sa o simt langa mine.( nu stiu mai bine sa explic ce am simtit atunci). deci eu o pipaiam iar ea nu imi facea nimic...nici nu as fi vrut sa faca ceva.happy. acum iimediat ii luna mai.suntem de o luna impreuna dar parca ne cunostem de mai mult timp.( o vad in fiecare zi la scoala). acum cateva zile am fost la ea acasa si ne-am distrat pana cand nu am inceput din nou sa ne pipaim.dar de data asta numai ea ma pipaia..si eu ma simteam foarte bine..stiam ca ma iubeste foarte mult si ca tine la mine..eram fericit.:d.ea ma excita mereu iar eu nu orea o pot exita..prima mea intrebare ar fi...(fetelor) cum va place sa fiti mangaiete pe sani? pentru ca vreau si eu saincerc sa ii ofer ceva senzatii frumoase..atat am avut de intrebathappy o zi frumoasa

Răspuns Câştigător
| xCruz a răspuns:

Poi frate. asta doar tu poti descoperi unde se excita cel mai tare prietena ta "Sofia".
Cel mai des femeile se excita pe buze,gat,urechi si scalp,spate, fese, sani, perineum, clitoris si alte zone erogene.
Iar acum raspunsul legat de intrebarea ta... uite aici cateva "trucuri" sa zicem.

Trucuri:

- Umezeste-ti un deget si aplica miscari circulare foarte usoare la nivelul sfarcurilor;

- Apropie-ti gura de ele si sufla ca si cum ai incerca sa aburesti suprafata unui geam, apoi departeaza-te putin si sufla din nou: alternanta cald - rece va oferi senzatii placute;

- Foloseste-ti limba cu miscari circulare si profita de capacitatea de suctiune a gurii, dar nu exagera.
Sper ca te-am ajutat cat de cat. :d Succes!

5 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Si ai scris un intreg roman pentru o amarata de intrebare? ...atingand-o numai pe sani eu zic ca pana iarna viitoare o sa exciti, si pe urma mai asteapta inca vreo 3 veri ca sa ii pui mana si prin alte parti.Mai prinde si tu cate ceva de la ea, daca tot stie.

| MasterYoda a răspuns:

Pentru un asa rahat de intrebare ai scris, tu tot shogunul ala? esti batut in freza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te spun la doamna, ca maninci litere si-ai sa vezi ce nota iti iei, la la la lalala, lasa-ti instinctele sa faca treaba, acum nu ai vrea sa venim sa-ti tinem de 6 cand asa si pe dincolo?

| prrocuror a răspuns:

Esti un mare copil ratat..nu esti in stare sa cauti pe net tehnici de seductie? chiar asa de incompetent vrei sa pari? daca erai fata mai ziceam.dar ca baiat lasi de dorit.

| RoxanaPicsi a răspuns:

In primul RAND! Nu avea rost ditai` romanu pentru o simpla intrebare! Nu prea ne intereseaza ca ai fost cu una te-ai despartit te-ai pus cu alta te-ai despartit de aia si bla bla bla! Acum sa iti raspund la intrebare!big grin Fiecare fata se excita intr-un loc anume. happy Trebuie sa descoperi singur asta, se vede pe fata fiecarei fete cand este excitata tongue! Spor la descoperit!