| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Decii nu mai suport! m.au lasat totii prietenii, prietenul meu parca nu ii mai pasa de mine.pfff...vreau ceva poze tristee'sau niste statusuri tristee'.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rad cu tine si glumes
poate crezi ca te iubesc
eu iubesc dar nu pe tine
cand am chef iti spun pe cine

Aparentele inseala
Un zambet nu se compara
Tot ce e pe dinafara
Inauntru te omoara!winking

Lumea e rea stii bine, asa a fost mereu, oricum nu fi dezamagit ca poate fi si mai rau

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

Zambet fals.Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant. Minciuna! Si toate fara nici un motiv! Am gresit din nou.Am Oferit dragoste, Unde trebuia sa ofer indiferenta

Poate ca traiesc intr-o lume imaginara
Nu stiu cum m-am indepartat de lumea reala
Si nici nu vreau sa aflu, e mai bine asa
Singurul lucru e ca stiu ca e din vina mea

Te-am iubit Tu nu sti cat ma doare Ai plecat Universul nostru moare Te-am iubit Insa totul este scrum Nu poti schimba nimic E prea tarziu acum

Au fost zile in care fara tine nu puteam sa stau Dupa cateva luni ai fost doar un motiv in plus sa beau Zilele trec La fel si visele Si intre noi raman doar amintrile

Trec zile si nopti, durerea ramane aici E greu sa ma gandesc ca astazi suntem doar amici Incatusat de sentimente si cuprins de un mister Trec clipele fara tine, trebuie sa fiu de fier

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine, dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine

Nu vreau sa vars lacrimi vreau sa imi pastrez surasul Pentru ca dupa lacrimi vine plansul Au fost atatea lucruri ce ne-au legat In tot acel timp de neuitat

De amintiri ma leg Si jur ca nu inteleg De ce inca tanjesc La momentele in doi Si de ce sa ne ascundem Cand iubirea e in noi Plangeam in talent Doi copii increzatori
Ganduri in miez de noapte Stabat fiind linistea intunecata Si dorul plin de suspini E un chin in vis desprins Din subconstien ca as vrea sa nu te pierd Sa te am permanent

E prima vara din primul an Azi numai ploaia imi bate la geam Si imi aminteste cat te iubeam
Am obosit sa-mi caut loc Am obosit sa tot provoc timpul. Nu sta in loc.simt ca ma sufoc si apoi. dau inapoi. Sunt in deriva.
E prima noaptea cand imi e frig Bratele tale nu ma pot incalzii Un suflet rece eu nu pot iubii

Degeaba plangi nu mai e cale de impacare N-o sa dispar ca si fumu'n zare Chiar daca doare ma face mai puternic Si astept de la viata o noua provocare E de ajuns am incredere in mine

M-am saturat sa te cred atat, Sa imi spui ca ma iubesti, atat de mult. Dar de fapt tie nici macar nu ti-a pasat, Daca suntem impreuna, sau s-a terminat.
Ma tot gandesc numai la el, as vrea sa inteleg tot ce simt eu acum. u si cu mine avem acelasi drum
nu e vina ta ca ai gressit, e vina mea ca te-am iubit

7 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Pe bune? Gasesti ca remediu niste statusuri si poze triste? Wake up! Mai bine ai iesi, ai privi lucrurile frumoase ce ne inconjoara si ai incerca sa vezi unde a fost problema! Cu siguranta e la tine din moment ce te-au parasit toti! Revizuieste-ti comportamentul si incearca sa-ti recastigi prietenii!
Auzi tu la ea, vrea poze si statusuri triste! Nu vrei sa venim sa-ti zugravim peretii in negru?

| DenisaMetal a răspuns:

Buna deschizi pagina de web si cauti pe google e mai faina metodahappy

bafta si nu are rost sa te consumi singura toate vine la timpul lor

| *Baby* a răspuns:

Pozele triste si statusurile triste nu ajuta la nimic.dne...cum poti sa gandesti asa?!?!?!?!?

| blondix_2927 a răspuns:

Nu o lua asa, gandeste pozitiv, desparte-te de el, fa ceva pentru tine...niste cumparaturi o sa iti prinda bine, un film, iesi cu prieteni la suc, inghetata, o sa te simti mai bine...

| beatrizzz a răspuns:

a.As da tot ce am doar ca sa pot intoarce unele persoane
b.Inima mea plange si nu vreau sa vada. Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege. Cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trece

c. Unii tac pentru ca nu inteleg nimic. Altii tac pentru ca prea multe inteleg

d. Vorbesc cu el, dar te am în gând pe tine. Îl ating pe el, dar te simt pe tine. Îl sărut pe el - gândindu-mă că te sărut pe tine. M-am cuplat cu el ca să te uit pe tine. Cu toate astea... Nu-l iubesc pe el, te iubesc pe tine! :Xwinking