| madutza_ubytzik a întrebat:

Aseara am ascultat la discoteca o melodie care incepea ceva de genul " suntem in toamna anului 1999 intr-o vineri si ploua". Este vorba despre un copil de 15 ani care incepe sa se drogheze si povestea lui pana cand din cauza drogurilor moare. Imi puteti spune si mie va rog cum se numeste melodia si cine o canta va rog! Fundita!

Răspuns Câştigător
| toxiclife a răspuns:

Nimeni altu - inca o poveste se numeste melodia [vreau funda sunt primul ]

2 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:)
Uite :Nimeni Altu' - Inca o poveste"
http://www.youtube.com/watch?v=619mZoK6pF0

Sper ca te'am ajutat:*
Fundita?;;)