| Dianaa94 a întrebat:

Aseara am visat ceva ciudat.sa zicem fenomene straniihee hee. Deci:se facea ca eram la tara si mergeam spre casa(unde a murit tataiestraight face)si casa era arsa, din lemn iar lemnul era putred, vechi orqm ca o casa parasita, veche.Si din ea a iesit o femei( moarta, stafie...intr-un fel)iar aceea vroia sa ma omoare, sa-mi faca rau.Atunci a aparut o baba, dar baba era ba femeie in varsta normala, ba vrajitoare dar faza e ca era imbracata in negru.(deci stiti despre ce este vb) Si imi zice: "stai asa", scoate o sabie (iar eu nu stiu ce tot ziceam ceva de cap, nu mai retzin), iar in urm moment ii taie capul moarteihee hee. I-am multumit zambindthinking Dar nu a curs sange, dar sabia era patata(nu rau dar avea sange pe ea). In orice caz... ce parere aveti? Si ce ar putea sa insemne?
Ps: visul a fost mai lung, dar nu mai imi amintesc chiar totul, orqm ce am zis s-a intamplat. Dar mai e ceva; de cateva zile visez urat.straight face

Papa:*

1 răspuns:
| IustinaC a răspuns:

Http://www.dictionarviseonline.ro/
acest site te va ajuta mai bine